
dinsdag 28 april 2009
153. Beeldsnipper (13)

woensdag 22 april 2009
152. Beeldsnipper (12)

Het inkleuren laat ik voor dit verhaal over aan anderen. Omdat ik zelf wel een duidelijk beeld heb van de kleur maak ik voor de inkleurster een ruw kleurvoorbeeld. Niet de hele pagina; alleen die plaatjes die nodig zijn om mijn gevoel voor de benodigde sfeer over te kunnen brengen, en hier en daar geef ik voor een aantal elementen de exacte kleur aan (of omdat het verhaal dat vereist of omdat iets nou eenmaal exact die specifieke kleur heeft).
Wordt vervolgd...
zondag 19 april 2009
151. Beeldsnipper (11)

Wordt vervolgd...
woensdag 15 april 2009
150. Beeldsnipper (10)

De volgende fase na het schetsen is natuurlijk het maken van de potloodtekening. Hierboven dus ons tweetal in een strakke potloodlijn (vind ik persoonlijk nog altijd de mooiste fase, ook bij mijn collega tekenaars).
Wordt vervolgd...
zondag 12 april 2009
149. Beeldsnipper (9)
Oké, ik kan het niet laten om de keukendeur even op een kier te zetten en iets van het productieproces te laten zien. De komende updates een serie met steeds dezelfde uitsnede in diverse stadia van ontwikkeling.
De uitsnedes zijn steeds een snippertje van twee figuranten op de openingsplaat van het Eppo verhaal. Hierboven de schets.
Wordt vervolgd...

Wordt vervolgd...
vrijdag 10 april 2009
woensdag 8 april 2009
maandag 6 april 2009
Abonneren op:
Posts (Atom)